فروش در دوران کرونا


حدود یک‌ سال و نیم الی دو سال است که بسیاری از کشور های دنیا با بیماری کرونا دست ‌و پنجه نرم می‌کنند. این بیماری روی زندگی بسیاری از ما تاثیرگذار بوده‌است. همه مردم جهان تبعات ناشی از بیماری کرونا را تجربه کرده‌اند و به ‌نحوی با این بیماری درگیر بوده اند. ما در این مطلب قصد داریم برای شما در رابطه با تاثیر کرونا روی کسب ‌و کار ها صحبت کنیم و به شما بگوییم که چگونه می‌توانید با استفاده از روش ‌ها و استراتژی‌ های گوناگون به فروش بیشتر در دوران کرونا برسید. توجه نمایید که بحران و پیامد ویروس کرونا و تاثیر آن روی بسیاری از کسب ‌و کار ها بسیار بزرگ و غیر قابل ‌انکار می‌باشد و امروزه بسیاری از اقتصاد های جهان به دلیل شیوع ویروس کرونا زمین‌گیر شده‌اند و تبعات ناشی از این بیماری دامن آن ‌ها را نیز گرفته است. اما به ‌هر حال در میان این اقتصاد ها و آسیبی به کسب ‌و کارهای گوناگون دیگری نیز هستند که توانستند از دوران شیوع کرونا برای خودشان یک پله پیشرفت بسازند و توانستند که با استفاده از هوش و ذکاوت در دوران کرونا، باعث پیشرفت خودشان شوند. پس توجه نمایید که فروش بیشتر در دوران کرونا عملی می‌باشد اما شما در این زمینه باید با توجه به نوع کسب ‌و کارتان، هوش و ذکاوت، و تلاش شبانه‌روزی خودتان تکیه کنید تا بتوانید در نهایت باعث پیشرفت کسب‌ و کار خودتان شوید. توجه نمایید که ویروس کرونا محدودیت ‌های بسیار زیادی را برای بسیاری از صنف‌ ها به وجود آورده‌ است که همین موضوع می تواند پیشرفت را سخت تر کند.

بررسی روش‌ های فروش بیشتر در دوران کرونا

 

توجه نمایید که دوران کرونا یک دوران خاص برای زندگی و انواع کسب ‌و کار ها می‌باشد. مهم مدیریت و هوش مدیر کسب‌ و کار است که می‌تواند در کسب‌ و کار خودش پیشرفت ایجاد کند و یا با بی اهمیتی در برابر فشار های این بیماری کمر خم کند. فروش بیشتر در دوران کرونا منوط به مواردی است که هر کارفرمایی باید سعی کند که تمامی این موارد را مهم بشمارد. ما در ادامه قصد داریم که برخی از این موارد را برای شما نام ببریم تا شما را بیشتر با آن ‌ها شنا کنیم.

 

استفاده بیشتر از بستر اینترنت

 

یکی از مواردی که می‌تواند در نهایت باعث فروش بیشتر در دوران کرونا شود استفاده از فضای مجازی می‌باشد. به ‌طور کلی فضای مجازی تاثیر بسیار زیادی در میزان فروش یک محصول و خدمات دارد اما در دوران کرونا این تاثیر بسیار بیشتر از قبل شده‌ است. امروزه افراد برای خرید محصولات از خانه بیرون نمی‌آید بلکه در منزل خودشان می‌نشینند و به ‌صورت اینترنتی محصولات و خدمات را مشاهده و آن ‌ها را سفارش می‌دهند پس اگر شما سعی کنید که یک بستر مناسب در اینترنت برای فروش کالا و خدمات خودتان داشته باشید می‌توانید باعث فروش بیشتر در دوران کرونا شوید و کسب ‌و کار خودتان را گسترده‌تر کنید. توجه به این‌ مورد می‌تواند به شما کمک کند تا به‌ راحتی و بدون هیچ ‌گونه مشکلی از بیماری کرونا برای خودتان یک پله پیشرفت بسوزید و شرایط کسب ‌و کار خودتان را بهبود ببخشید و تا جایی ‌که می‌توانید از کرونا به نفع خودتان استفاده کنید.

تغییر نحوه بازاریابی

 

یکی دیگر از مواردی که می‌توانند به شما کمک کند تا شما به فروش بیشتر در دوران کرونا برسید، تغییر نحوه بازاریابی می‌باشد. شما باید سعی کنید که تماماً روش بازاریابی خودتان را با دوران با قبل کرونا مقایسه کنید و سعی کنید که تفاوت‌ های بزرگی در آن ایجاد کنید. سعی کنید نقاط ضعف و قوت بازاریابی خودتان را پیدا کنید و نقاط قوت خود را تقویت و نقاط ضعف خودتان را از بین ببرید. با این روش می‌توانید به ‌راحتی نوع بازاریابی خودتان را تغییر دهید و از آن در جهت بهبود شرایط فروش خودتان استفاده کنید و از این طریق به سود کلانی دست پیدا کنید؛ و بدون هیچ ‌گونه مشکلی کسب‌ و کار خودتان را گسترش دهید‌. توجه نمایید که کرونا قابلیت این را دارد که برخی از کسب‌ و کار ها را از بین ببرد و برخی دیگر را به پیشرفت برساند. این شما و هوش تان هستید که تصمیم می‌گیرید جزء کدام دسته قرار بگیرید و چگونه از کرونا برای خودتان یک پله‌ی صعود بسازید و یا حتی زیر بار فشار کرونا کمر خم کنید.

 

 

جهت تولیدات خودتان را تغییر دهید

بسیاری از کسب ‌و کار ها امروزه تولیدات خودشان را متوقف کردند و به‌جای آن از ظرفیت ‌های تولیدی خودشان در جهت تولید موارد ضروری قدم برداشتند. برای مثال تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده‌ و دستکش  ها امروزه بازار بسیار داغی دارند. پس اگر شما به ‌دنبال فروش بیشتر در دوران کرونا هستید، می‌توانیم با تغییر شغل و خدماتتان در این دوران به فروش بیشتر درون کرونا برسید و از آن در جهت بهبود شرایط کسب‌ و کار خودتان استفاده کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

mobile-navبا ما تماس بگیرید
۰۲۱۱۲۳۴۵۶۷۸۹